Wyprowadzanie zaległości

W zakresie pozostałych usług oferujemy Państwu wyprowadzenie zaległości:

Wyprowadzanie zaległości księgowych to usługa, której przedsiębiorcy zazwyczaj potrzebują w wyniku niewywiązywania się z obowiązków w zakresie prowadzenia ksiąg rachunkowych oraz nieprzestrzegania terminów narzucanych przez urzędy. W naszym biurze rachunkowym nie tylko wyprowadzimy zaległości podatkowe Twojej firmy, ale również zadbamy o to, aby księgowość była prowadzona na bieżąco i zgodnie z wymaganiami prawnymi.

Nasze biuro na podstawie analizy dostępnej dokumentacji księgowej oraz weryfikacji sytuacji firmy przedstawi najbardziej skuteczną metodę odbudowania ładu księgowego. Należy tu zaznaczyć, że jest to proces długotrwały i wieloetapowy. Biuro rachunkowe dzięki swoim uprawnieniom będzie reprezentowało firmę przed państwowymi instytucjami w postępowaniach dotyczących spraw podatkowych i finansowych.

Wyprowadzanie zaległości księgowych wymaga:

a. ustalenia i pozyskania informacji w jakich ramach czasowych dochodziło do zaniedbań oraz – jeśli wynikły one z winy danej osoby – jakie obszary księgowości czy też rozliczeń znajdowały się w zakresie jej obowiązków. Dokładne informacje i przekazanie dostępu do dokumentacji księgowej firmy jest podstawą do tego, aby wyprowadzanie zaległości podatkowych mogło zostać dokonane szybko i skutecznie.

b. uzupełnienia brakującej dokumentacji księgowej lub jej poprawienia

c. wypełnienia i złożenia zaległych bądź błędnych deklaracji podatkowych

d. przygotowania sprawozdań finansowych

e. bieżące prowadzenie ksiąg rachunkowych, co zapobiegnie powstawaniu kolejnych zaległości

Efektem wyprowadzonych zaległości księgowych powinno być przywrócenie równowagi rachunkowej, ale ważne jest też niedopuszczenie w przyszłości do podobnej sytuacji.

Nasza oferta skierowana jest do wszystkich firm, którym zależy na przywróceniu stanu płynności rozrachunkowej swojej działalności oraz na uniknięciu sankcji ze strony organów podatkowych. Wspieramy zarówno właścicieli jednoosobowych działalności gospodarczych, jak i spółki prawa handlowego. Jako specjaliści w dziedzinie księgowości, wyprowadzanie zaległości jesteśmy w stanie przeprowadzić sprawnie i z dbałością o naprawienie każdego błędu. Pomagamy nie tylko w wyprowadzaniu zaległości w obszarze podatków, ale także regulujemy kwestie wobec ZUS i zaległości kadrowo-płacowych

Zapewnimy fachową obsługę twoich ewidencji księgowych i dopilnujemy, aby wszystkie nieprawidłowości i zaległości zostały naprostowane.

Mamy promocje dla nowych Klientów

Zamów rozmowę

Zostaw numer telefonu. Oddzwonimy.
Czym jesteś zainteresowany? Po wysłaniu formularza nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą w celu uzgodnienia terminu spotkania.    Jestem zainteresowany:


    PROMOCJA