O nas

Kim jesteśmy

Witamy w IQ Accounting Sp. z o.o.

IQ Accounting Sp. z o.o. to biuro rachunkowe w Warszawie oferujące kompleksową obsługę księgową dla firm. Proponujemy profesjonalne usługi księgowe, doradztwo podatkowe i finansowe, administrację kadr i płac, jak również szeroki wybór pozostałych usług związanych z prowadzoną działalnością. Obsługujemy spółki z o.o., spółki cywilne, jednoosobowe działalności gospodarcze, fundacje, i inne. Pragniemy zaoferować Państwu kompleksową usługę księgową, tak aby Wasza uwaga mogła koncentrować się  na rozwoju własnego biznesu.

Oferta

Nasza obsługa księgowa dla firm to gwarancja dostępu do aktualnych i sprawdzonych informacji. Na bieżąco śledzimy zmiany zachodzące w prawie podatkowym, co pozwala nam na sprawne i szybkie reagowanie i informowanie naszych klientów o nowych rozwiązaniach. Dzięki stałemu podnoszeniu naszych kwalifikacji, możemy zapewnić usługi księgowe wysokiej jakości, z zachowaniem odpowiednich i najwyższych standardów. Zapewniamy współpracę opartą na zaufaniu i lojalności.  Nasi pracownicy to księgowi z dużym doświadczeniem zawodowym, posiadający wykształcenie kierunkowe a ich zdolności poświadczone są certyfikatem księgowym Ministerstwa Finansów.

Biuro

Nasze biuro posiada wszelkie niezbędne pozwolenia i dostosowane jest do aktualnych przepisów o ochronie danych osobowych. Poza obowiązkowym ubezpieczeniem OC posiadamy dobrowolne ubezpieczenia obejmujące min. czynności związane z obsługą kadrowo-płacową i obliczaniem składek na ubezpieczenie społeczne.

Certyfikaty

PROMOCJA